Hallituksen varsinaiset jäsenet ja toimihenkilöt

  Puheenjohtaja Mats Söderlund

Puh. 050 4283 757

mats.soderlund@epv.fi
 Varapuheenjohtaja Tomas Brännkärr

Puh. 050 5185 066

tomas.brannkarr@edu.vaasa.fi
 Sihteeri Marttina Rahja

Puh. 0400 758 970

marttina.rahja@evl.fi
  Hallituksen jäsen Curt-Erik Lindqvist

Puh. 0400 265 619

curt.lindqvist@pp.inet.fi
  Hallituksen jäsen Frank Sparv

Puh. 040 4109 719

frank.sparv@gmail.com
  Hallituksen jäsen Timo Kantokari

Puh. 040-5162801

timo.kantokari@saunalahti.fi
  Hallituksen jäsen Seppo Koljonen

Puh. 041 4426 764

Hallituksen varajäsenet

  Hallituksen varajäsen Mona Sparv

Puh. 050 4283 856

mona.sparv@gmail.com

 
  Hallituksen varajäsen Timo Holmlund

0405930170

timo.holmlund@netikka.fi
  Hallituksen varajäsen Tapio Hautamäki

Tel. 040 8277 861

sirkka.hautamaki@netikka.fi